Добро пожаловать Водоросли
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Ascophyllum nodosum

Ascophyllum nodosum

Категория :

Macro-alga - Brown alga - Fucales

Область :

Він колонізує скелі в мінливих водах уздовж узбережжя Ла-Маншу і Атлантики: Північно-Східної Європи (від Шпіцбергена до Португалії), Східної Гренландії і Північно-Східної Америки

Сбор урожая :

Цей довгий, багаторічні морські водорості гілки нерегулярно в коротких гілок. Вона покрита заповнених повітрям вузлів (aerocysts) з тим щоб він міг плавати і виправити, коли приплив виходить. Коли вона досягає двох років, він утворює один пухирець на рік, що дозволяє нам визначити її вік. Це не рідкість, щоб знайти деякі до дванадцяти років і старше 1,5 м в довжину.

Картинка :

Він зібраний цілий рік на найвищій частині на берегову смугу. Урожай є екологічно чистим, тому що морські водорості розрізають 20см від підстави, що дозволяє йому зцілювати і відростити, щоб бути готовими до прибирання знову через 5-6 років.

Компоненты :

Він дуже багатий на вітаміни (групи В, С, Е і провітамін А), мінералів, макро- елементів (натрій, фосфор, кальцій, магній і т.д.) і мікроелементами (йод, мідь, залізо, цинк, і т.д. ). Тому визнання за тонування, стимулюючий, осушення, антиоксидантну і remineralising властивостями. Він також багатий фіто-гормонів, таких як ауксини, гібереліни, цитокіни, АБК і бетаїн.

Биомасса-Экстракты-Свойства :

Водорості використовується для його екстрактів, які: - Чи вважаються & Quot; гормоноподобниє & Quot; - Чи мають омолоджуючі властивості шляхом пригнічення ферменти, відповідальні за розпад еластину і гіалуронової кислоти - Поліпшити шкірний метаболізм і зупинити старіння ефекти впливу сонця Працює в синергії з Halopteris scoparia

Использование :

винятковий діапазон Menocéane, Тонкий LC, Cellucéane і стрункий управління харчові добавки.

Характеристики :

Він темніє глибоко при зануренні протягом тривалих періодів часу, і дуже стійкий до висихання, а також коливання температури і солоності. Тому традиційно використовується в якості екологічного добрива, а також в якості харчової добавки для людей і тварин. Червона водорость Polysiphonia lanosa (епифит) часто зростає під прикриттям її гілок.

Топ

Выберите страну : www.thalgo.com

comua